Hakkımızda

Express Dakik


Express Dakik Oto Bakım ve Yağ Değişim Hizmetleri

Express Dakik, Buzmark A.Ş altında; oto bakımı, oto yağ değişimi, oto balata değişimi, oto far ayarı, oto klima gibi bakım işlemlerini uzman personeli ve yetkin teknik donanımı ile hızlı bir şekilde müşterilerine sunan bir firmadır. 

Express Dakik, kuruluş zamanından günümüze kaliteli hizmet ve garantili servis yapısını benimsemiş ve müşteri memnuniyetini ön planda tutma gayretini göstermiştir. 

Hedefimiz tüm oto marka ve oto modelleri altında aracınızın gönül rahatlığıyla trafiğe çıkması ve güvenli seyahat edebilmenizdir. Kaliteli bir servis anlayışı beklentileri çok yukarılara çekebilir. Express Dakik olarak tüm beklentileri en uygun ve en kalite malzemeler kullanarak profesyonel işçilikle birleştirmekte ve isteklerinizi karşılamaktadır.


Express Dakik Toptan Madeni Yağ Satışı ve Perakende Madeni Yağ Satışı

Uzman kadromuzla uygun fiyatlı toptan madeni yağ satışı ve perakende madeni yağ satışı yapılmaktadır. Bu ürünlerde bazıları; binek araç motor yağları, ticari araç motor yağları, motosiklet yağları, endüstriyel yağlar, dişli ve transmisyon yağları, antifrizler ve greslerdir.

Tüm markalar için bizlerle iletişime geçebilirsiniz


*Motor yağı almadan ve araç bakımı yaptırmadan önce Express Dakik ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.